Poszukujemy od zaraz/po wcześniejszym umówieniu

Agenci centrów serwisowych (f/m/d)

Służymy pomocą i radą naszym gościom – pracuj w zgranym zespole w sercu słonecznej Majorki!

Ich zadania

  • Wspieraj naszych niemieckojęzycznych gości na Majorce i Minorce przez telefon i e-mail oraz zapewnij przyjazną i profesjonalną obsługę.
  • Wesprzyj nas w wyzwaniach związanych na przykład z liniami lotniczymi, transferami lub hotelami i pomóż nam zapewnić szybkie i skuteczne rozwiązania, aby zapewnić, że nasi goście zawsze czuli się pod dobrą opieką.
  • Od zmian lotu po zmiany w hotelu – zajmij się wszystkimi sprawami ostrożnie, aby nasi goście mogli łatwo dostosować swoje plany podróży, jeśli zajdzie taka potrzeba.
  • Ściśle współpracuj z naszymi kolegami z Niemiec, Austrii, Szwajcarii i naszym lokalnym zespołem przewodników, aby zapewnić płynną obsługę gości i ciągłe doskonalenie jakości naszych usług.

Twój profil

  • Masz talent komunikacyjny, a wirtualny kontakt z ludźmi i doskonałe umiejętności komunikacyjne to Twoje mocne strony.
  • Mówisz biegle po niemiecku i dobrze znasz język angielski, dodatkowa znajomość innego języka będzie dodatkowym atutem.
  • Cechuje Cię wysoki poziom inicjatywy i poczucia odpowiedzialności.
  • Interesuje Cię ciągły rozwój w dziale o dużym potencjale wzrostu.
  • Dzięki szybkiemu zrozumieniu i dogłębnej znajomości obsługi pakietu MS Office przyczynisz się do sukcesu naszego zespołu.
  • Praca zmianowa i praca w weekendy nie są dla Państwa wyzwaniem, ale okazją do zapewnienia naszym gościom niezapomnianych wrażeń wakacyjnych.
  • Idealnie byłoby, gdybyś miał już doświadczenie w turystyce i/lub w obsłudze systemów telekomunikacyjnych.

CZEKA NA CIEBIE

  • Stała szwajcarska umowa o pracę ze standardowym w branży dochodem w euro – dla długoterminowych perspektyw i bezpieczeństwa.
  • Biuro centrum usług na słonecznej Majorce – zainspiruj się wyjątkową atmosferą Balearów.
  • Kompleksowe szkolenie i wdrożenie w biurze naszego Centrum Serwisowego – przygotujemy Cię do pracy w naszej firmie.
  • Bliskie i osobiste wsparcie na miejscu oraz ze strony naszego działu zasobów ludzkich – nie zostawimy Cię samego.
  • Kompleksowe i bezpłatne prywatne ubezpieczenie międzynarodowe, zdrowotne i wypadkowe dla Ciebie – Twoje zdrowie i bezpieczeństwo są na pierwszym miejscu.
  • Atrakcyjne zniżki na wyjazdy na własne wakacje – zwiedzaj świat na specjalnych warunkach.
  • Płatne podróże do i z miejsca docelowego na terenie UE i Szwajcarii do miejsca docelowego i z powrotem – aby zapewnić płynny początek i koniec Twojego zlecenia.
  • Darmowe zakwaterowanie na terenie docelowym – niestety zwierzęta nie są akceptowane
  • Twój osobisty niezbędny sprzęt techniczny jest do Twojej dyspozycji – dla wygodnej pracy.
  • Dostęp do świata nauki DER Touristik, platformy e-learningowej z ponad 100 możliwościami dalszego szkolenia - wspieramy Twój rozwój zawodowy i osobisty.

Zainteresowany?

Czekamy na Twoją aplikację z działa CV ze zdjęciem, referencjami i najwcześniejszą datą rozpoczęcia pracy. Wyślij to do nas e-mailem do Działu Zasobów Ludzkich: dts-ch-jobs@dertouristik.com.